bureaucraten, interfacemoderatoren, Beheerders (Semantic MediaWiki), Curatoren (Semantic MediaWiki), Redacteuren (Semantic MediaWiki), toezichthouders, beheerders
138
bewerkingen
k (Mensen helpen mee.) |
|||
Regel 43: | Regel 43: | ||
! Nickname !! bedrag !! aanvullingen !! geïnd | ! Nickname !! bedrag !! aanvullingen !! geïnd | ||
|- | |- | ||
| Dutchmartin || €300 || || | | Dutchmartin || €300 || || Ja | ||
|- | |- | ||
| PPaul || €100 || || Nee | | PPaul || €100 || || Nee | ||
Regel 57: | Regel 57: | ||
|Nee | |Nee | ||
|- | |- | ||
|Sjors | |||
|€25 | |||
| | | | ||
|Nee | |||
|- | |||
|Ihysoal | |||
|€50 | |||
| | | | ||
| | |Nee | ||
|- | |||
|SA007 | |||
|€50 | |||
|Kan het sneller? | |||
|Ja | |||
|} | |} |