Event:Workshop Friday 4th of October: Wordclock: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 68: | Regel 68: | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| Kirby | |||
|- | |||
| 3 | |||
| ... | | ... | ||
|} | |} |