Hoofdmenu openen
Startpagina
Willekeurig
Inloggen
Instellingen
Over Hackerspace Nijmegen Wiki
Disclaimers
Hackerspace Nijmegen Wiki
Zoeken
Event:Workshop Friday 4th of October: Wordclock: verschil tussen versies
Pagina
Overleg
← Oudere bewerking
Event:Workshop Friday 4th of October: Wordclock
(bekijk bron)
Versie van 1 okt 2019 18:51
17 bytes toegevoegd
,
1 okt 2019
→Participants
Versie van 26 sep 2019 17:42
(
brontekst bekijken
)
Themba
(
overleg
|
bijdragen
)
(
→Participants
)
← Oudere bewerking
Huidige versie van 1 okt 2019 om 18:51
(
brontekst bekijken
)
Themba
(
overleg
|
bijdragen
)
(
→Participants
)
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 65:
Regel 65:
|-
|-
| 1
| 1
|
...
|
Clare
|-
|-
| 2
| 2
| Kirby
|-
| 3
| ...
| ...
|}
|}
Themba
63
bewerkingen